Ophaalagenda

Bekijk hieronder wanneer Roele De Vries bij u in de buurt is:

    

   

Week    
20 Maandag 13 Mei TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  ZWAAGDIJK WEST 18:30
  LOP ZWAAG  18:45
     
  Dinsdag 14 Mei  
  Lelystad Lichtbron Kamp en Griend 18:15
  DE BEETS HAYESCHOOL 18:30
  PV ALTIJD VERDER Anna Paulowna 18:30
  SPETTERS HEILOO 18:30
  ABBEKERK 18:30
  Westwoud 18:30
  MIDDENMEER 18:30
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  DINDUA/DTS Enkhuizen Kadijken eo 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Woensdag 15 Mei  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  BLOKKER 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM Speeltuin 18:30
  HSV SPORT HOORN NOORD 18:30
  WIJDENES 19:00
     
  Donderdag 16 Mei  
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  MEDEMBLIK 19:00
  LUTJEBROEK 19:00
     
  Vrijdag 17 Mei  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  DOKEV ANNA PAULOWNA 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
  OPPERDOES VV 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
     
  Zaterdag 18 Mei  
  DEN OEVER APOLLO 8:00
  HIPPOLYTUSHOEF 8:00
  DIRKSHORN 8:00
  HOBREDE 8:30
  HOLLANDIA 8:30
  DE GOORN 8:30
  MIDDENBEEMSTER 8:30
  KOEDIJK 9:00
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  OUDENDIJK 10:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30

 

Week    
21 Maandag 20 Mei TIJD
  GEREF. GEMEENTE 18:30
  ENKHUIZEN b.s. Noordzijde 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  Kadans ZUID SCHARWOUDE 19:00
  BOOMTOPPERS Heerhugowaard 19:00
     
  Dinsdag 21 Mei  
  ENKHUIZEN Plan Noord 18:30
  Langereis school Ursem 18:30
  Lelystad JTL - Schoener 18:55
  OPEK H.H.WAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 22 Mei  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HOORN RISDAM 18:30
  AVENHORN 18:30
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:30
  MONNICKENDAM Ijsvereniging 18:30
  OBDAM 19:00
     
  Donderdag 23 Mei  
  HOORN KERSENBOOGERD 19:00
  WINKEL 19:00
  KWADIJK 19:00
     
  Vrijdag 24 Mei  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  CON AMORE WAARLAND 19:00
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 25 Mei  
  OPMEER ZANG 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  SCHERMEREILAND ALK. 9:00
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  MUZIEKVERENIGING WIERINGERWAARD 13.00
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  SIJBEKARSPEL 13:15
  SPIERDIJK 13:15
  OOSTWOUD & MIDWOUD 13:30
  WIJDE WORMER 14:00
  DE WEERE 14:30

 

Week    
22 Maandag 27 Mei TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  LOP ZWAAG 18:45
  PAULUSSCH. HEILOO 19:00
     
  Dinsdag 28 Mei  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  ABBEKERK 18:30
  WESTWOUD 18:30
  OPEK H.H.WAARD 19:00
  DINDUA/DTS Enkhuizen kadijken e.o. 19:00
     
  Woensdag 29 Mei  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  KEO DE RIJP 9:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  BLOKKER 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM Ijsvereniging 18:30
  HSV SPORT HOORN NOORD 18:30
  SCHELLINKHOUT 19:00
     
  Donderdag 30 Mei  
  Geen inzameling i.v.m. Hemelvaart  
     
  Vrijdag 31 Mei  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  V.V. OUDE SLUIS 18:00
  HAUWERT 18:00
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  WARDER TILLETJE Badhuisstraat 19:00
     
  Zaterdag 1 Juni  
  DEN OEVER JUDO VER. 8:00
  HIPPOLYTUSHOEF 8:00
  TUITJENHORN 8:30
  BONTE KLAVER N BEEMSTER 8:30
  DE GOORN 8:30
  HOLLANDIA 8:30
  CONCORDIA OOSTZAAN 9:00
  PAULUSSCHOOL HEILOO 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  MIDDELIE 12:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  KOLK LUTJEWINKEL 13:45

 

Week    
23 Maandag 3 Juni TIJD
  VESDO SCHAGERBRUG 18:00
  ENKHUIZEN BINNENSTAD N.Z. 18:30
  WOGNUM I.P.V. 31 Mei 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  ADVENDO LANGEDIJK 19:00
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
     
  Dinsdag 4 Juni  
  Lelystad United - Landerijen 18:15
  ENKHUIZEN Plan Noord 18:30
  DOUBLE STAR HEILOO 18:30
  PV ALTIJD VERDER ANNA PAULOWNA 18:30
  Ursem Bavo School 18:30
  SVW HEERHUGOWAARD 18:45
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 5 Juni  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  AVENHORN 18:30
  HOORN RISDAM 18:30
  MONNICKENDAM Speeltuin 18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES 19:00
  ZUIDERMEER 19:00
     
  Donderdag 6 Juni  
  KREILEROORD CREILERWOUD 17:30
  SLOOTDORP 18:30
  HOORN KERSENBOOGERD 19:00
     
  Vrijdag 7 Juni  
  KRINGLOOP 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  SCOUTING ANNA PAULOWNA 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 8 Juni  
  WARMENHUIZEN VIOS 8:30
  BERKHOUT 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  BEP Z.O. BEEMSTER 9:00
  GROSTHUIZEN 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  BARSINGERHORN 13:00
  KOLHORN 13:00
  ENIGENBURG 13:00
  EENSGEZINDHEID HEILOO 13:00
  SIJBEKARSPEL 13:15
  SPIERDIJK 13:15
  OOSTWOUD 13:30
  EXCELSIOR OOSTZAAN 13:30
  DE WEERE 14:30
  SPEELWEIDE KALVERDIJK 15:00

 

Week    
24 Maandag 10 Juni TIJD
  Geen inzameling i.v.m. Pinksteren  
     
  Dinsdag 11 Juni  
  Lelystad Lichtbron Kamp en Griend 18:15
  BEETS HAYESCHOOL 18:30
  SPETTERS HEILOO 18:30
  MIDDENMEER 18:30
  ABBEKERK 18:30
  WESTWOUD 18:30
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  Dindua & DTS Enkhuizen Enkhuizen Kadijken e.o. 19:00
     
  Woensdag 12 Juni  
  KRINGLOOP 8:00
  BLOKKER 18:30
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM Speeltuin 18:30
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
     
  Donderdag 13 Juni  
  TRIANGEL WIERINGERWERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  'T VELD 19:00
     
  Vrijdag 14 Juni  
  KRINGLOOP 8:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
  OPPERDOES VV 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  ILPENDAM 18:30
     
  Zaterdag 15 Juni  
  DIRKSHORN 8:00
  DEN OEVER APOLLO 8:00
  HIPPOLYTUSHOEF 8:00
  HOBREDE 8:30
  DE GOORN 8:30
  MIDDENBEEMSTER 8:30
  HOLLANDIA 8:30
  KOEDIJK 9:00
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  Drumband Edam 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  OUDENDIJK 10:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30

 

Week    
25 Maandag 17 Juni TIJD
  ENKHUIZEN Binnenstad Noordzijde 18:30
  ZWAAGDIJK WEST i.p.v. 10 Juni 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  Kadans ZUID SCHARWOUDE 19:00
     
  Dinsdag 18 Juni  
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN Plan Noord 18:30
  Dynamo Ursem 18:30
  Lelystad JTL - Schoener 18:55
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  WOENSDAG 19 Juni  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  AVENHORN 18:30
  HOORN RISDAM 18:30
  MONNICKENDAM Ijsvereniging  18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES 19:00
     
  Donderdag 20 Juni  
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
     
  Vrijdag 21 Juni  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  RAP Anna.PAULOWNA 18:00
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 22 Juni  
  OPMEER JEUGD 8:30
  OPMEER ZANG 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  SCHERMEREILAND ALKMAAR 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  SIJBEKARSPEL 13:15
  SPIERDIJK 13:15
  OOSTWOUD 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
26 Maandag 24 Juni TIJD
  KSM ENKHUIZEN Binnenstad zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  LOP ZWAAG 18:45
  PAULUSSCH. HEILOO 19:00
     
  Dinsdag 25 Juni  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  PV ALTIJD VERDER ANNA PAULOWNA 18:30
  ABBEKERK 18:30
  WESTWOUD 18:30
  OPEK HEERHUOGWAARD 19:00
  DINDUA/DTS Enkhuizen Kadijken e.o. 19:00
     
  Woensdag 26 Juni  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HOORN NOORD HSV SPORT  
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  BLOKKER 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM Ijsvereniging incl Buitengebied 18:30
  SCHELLINKHOUT 19:00
     
  Donderdag 27 Juni  
  TRIANGEL WIERINGERWERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  KWADIJK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  WINKEL 19:00
     
  Vrijdag 28 Juni  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  V.V. OUDE SLUIS 18:00
  HAUWERT 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  WARDER TILLETJE 19:00
  CON AMORE WAARLAND 19:00
     
  Zaterdag 29 Juni  
  Den Oever Judo Ver. 8:00
  HIPPOLYTUSHOEF 8:00
  HOLLANDIA 8:30
  DE GOORN 8:30
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  ZATERDAG MIDDAG START
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  SPORTVERENIGING WIERINGERWAARD 13:30

 

Week    
27 Maandag 1 Juli TIJD
  VESDO SCHAGERBRUG 18:00
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  ENKHUIZEN Binnenstad Noordzijde 18:30
  ADVENDO LANGEDIJK 19:00
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  BOOMTOPPERS HEERHUGOWAARD 19:00
     
  Dinsdag 2 Juli  
  Lelystad United - Landerijen 18:15
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN Plan Noord 18:30
  DOUBLE STAR HEILOO 18:30
  Langereis school Ursem 18:30
  SVW HEERHUGOWAARD 18:45
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 3 Juli  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  KEO DE RIJP 9:00
  HOORN RISDAM 18:30
  AVENHORN 18:30
  MONNICKENDAM Speeltuin 18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES 19:00
  ZUIDERMEER 19:00
     
  Donderdag 4 Juli  
  KREILEROORD CREILERWOUD 17:30
  SLOOTDORP 18:30
  SHOWBAND HOORN 19:00
     
  Vrijdag 5 Juli  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  SCOUTING ANNA Paulowna 18:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 6 Juli  
  OPMEER JEUGD 8:30
  TUITJENHORN 8:30
  BERKHOUT 8:30
  BONTE KLAVER NOORD BEEMSTER 8:30
  PAULUSSCHOOL HEILOO 9:00
  WATERGANG 9:00
  GROSTHUIZEN 9:00
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  CONCORDIA OOSTZAAN 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  MIDDELIE 12:00
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  SIJBEKARSPEL 13:15
  SPIERDIJK 13:15
  OOSTWOUD & MIDWOUD 13:30
  KOLK LUTJEWINKEL 13:45
  DE WEERE 14:30

 

Week    
28 Maandag 8 Juli TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  ZWAAGDIJK WEST 18:30
  LOP ZWAAG 18:45
     
  Dinsdag 9 Juli  
  Lelystad Lichtbron Kamp en Griend 18:15
  ABBEKERK 18:30
  WESTWOUD 18:30
  DE BEETS HAYESCHOOL 18:30
  SPETTERS HEILOO 18:30
  MIDDENMEER 18:30
  DINDUA/DTS Enkhuizen Kadijken e.o. 19:00
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Woensdag 10 Juli  
  KRINGLOOPV LANGEDIJK 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
  BLOKKER 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM Speeltuin 18:30
     
  Donderdag 11 Juli  
  TRIANGEL WIERINGERWERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  't VELD 19:00
     
  Vrijdag 12 Juli  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
  OPPERDOES VV 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  ILPENDAM 18:30
     
  Zaterdag 13 Juli  
  HIPPOLYTUSHOEF 8:00
  DEN OEVER 8:00
  WARMENHUIZEN VIOS 8:30
  HOLLANDIA 8:30
  DE GOORN 8:30
  BEP Z.O. BEEMSTER 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  BARSINGERHORN 13:00
  KOLHORN 13:00
  ENIGENBURG 13:00
  EENSGEZINDHEID HEILOO 13:00
  ANDIJK 13:30
  ASV VENHUIZEN 13:30
  EXCELSIOR OOSTZAAN 13:30
  SPEELWEIDE KALVERDIJK 15:00

 

Week    
29 Maandag 15 Juli TIJD
  ENKHUIZEN BINNENSTAD NOORD ZIJDE 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  Kadans ZUID SCHARWOUDE 19:00
     
  Dinsdag 16 Juli  
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  Dynamo Ursem 18:30
  PV ALTIJD VERDER ANNA PAULOWNA 18:30
  Lelystad JTL - Schoener 18:55
  OPEK Heerhugowaard 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 17 Juli  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  MONNICKENDAM Ijsvereniging 18:30
  AVENHORN 18:30
  HOORN RISDAM 18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES    19:00
     
  Donderdag 18 Juli  
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
     
  Vrijdag 19 Juli  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  DOKEV ANNA PAULOWNA 18:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
  ZATERDAG MORGEN START
  20-jul TIJD
  DIRKSHORN 8:00
  HOBREDE 8:30
  OPMEER ZANG 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  MDDENBEEMSTER 8:30
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  KOEDIJK 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  OUDENDIJK 10:00
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  SIJBEKARSPEL 13:15
  SPIERDIJK 13:15
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  OOSTWOUD & MIDWOUD 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
30 Maandag 22 Juli TIJD
  Enkhuizen zuid zijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  Zwaag 18:45
     
  Dinsdag 23 Juli TIJD
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  ABBEKERK 18:30
  WESTWOUD 18:30
  OPEK Heerhugowaard 19:00
  DINDUA/DTS ENKHUIZEN KADIJKEN E.O. 19:00
     
  Woensdag 24 Juli  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
  BLOKKER 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM Ijsvereniging incl Buitengebied 18:30
     
  Donderdag 25 Juli  
  TRIANGEL WIERINGERWERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  KWADIJK    19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  WINKEL 19:00
     
  Vrijdag 26 Juli  
  KRINGLOOP 8:00
  HAUWERT 18:00
  OPA WOGNUM 18:30
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  CON AMORE WAARLAND 19:00
  WARDER TILLETJE 19:00
     
  Zaterdag 27 Juli  
  DEN OEVER JUDO VER. 8:00
  HIPPOLYTUSHOEF 8:00
  HOLLANDIA  8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  DE GOORN 8:30
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  SCHERMEREILAND ALK. 9:00
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  DRUMBAND EDAM 9:00
  ZANGERTJES VOLENDAM 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  ZATERDAG MIDDAG START
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  WIJDE WORMER 14:00