Ophaalagenda

Bekijk hieronder wanneer Roele De Vries bij u in de buurt is.

    

Week    
37 Maandag 11 September TIJD
  GEREF. GEMEENTE Enkhuizen 18:30
  ZWAAGDIJK WEST 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN vervalt i.v.m kermis  
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  ZUID SCHARWOUDE i.v.m. Kermis naar 11 Sep 19:00
     
  Dinsdag 12 September  
  Lelystad JTL - Schoener  
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  SPETTERS HEILOO 18:30
  DE BEETS HAYESCHOOL 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
     
  Woensdag 13 September  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  HOORN RISDAM 18:30
  OBDAM 19:00
     
  Donderdag 14 September  
  SHOWBAND HOORN Kersenboogerd 19:00
  t VELD 19:00
     
  Vrijdag 15 September  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  DOKEV ANNA PAULOWNA 18:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
  ZUIDERWOUDE 19:30
     
  Zaterdag 16 September  
  DIRKSHORN 8:00
  MIDDENBEEMSTER 8:30
  AVENHORN 8:30
  OPMEER ZANG & JEUGD 8:30
  HOBREDE 8:30
  BERKHOUT 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  TWISK 8:30
  KOEDIJK 9:00
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  LIMMEN WESTKANT 9:00
  ZATERDAG TUSSEN  
  OUDENDIJK 10:00
  SCHAGEN DRUMBAND 12:00
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  ABBEKERK 13:00
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week   START
38 Maandag 18 September TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  LOP ZWAAG 19:00
     
  Dinsdag 19 September  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  DINDUA/DTS 19:00
  OPEK H.H.WAARD 19:00
     
  Woensdag 20 September  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  Oostvaarders lelystad - Noordersluis 18:30
  BLOKKER 18:30
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
  HENSBROEK 18:30
  WESTWOUD 18:30
  WIJDENES 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Donderdag 21 September  
  TRIANGEL WIERINGERWERF 18:30
  MEDEMBLIK 19:00
  LUTJEBROEK 19:00
     
  Vrijdag 22 September  
  KRINGLOOP 8:00
  HAUWERT 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  CON AMORE WAARLAND 19:00
  WARDER TILLETJE 19:00
     
  ZATERDAG 23 SEPTEMBER  
  HOLLANDIA 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  DE GOORN 8:30
  DEN OEVER  8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  SCHERMEREILAND ALKMAAR 9:00
  LIMMEN OOSTKANT 9:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  LANGEREISSCHOOL URSEM 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30

 

Week    
39 Maandag 25 September TIJD
  GEREF. GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  BOOMTOPPERS HEERHUGOWAARD 19:00
  PAULUSSCH. HEILOO 19:00
     
  Dinsdag 26 September  
  Lelystad United - Landerijen 18:15
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  PV ALTIJD VERDER ANNA PAULOWNA 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
     
  Woensdag 27 September  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atol Oost 18:00
  SPEELWEIDE KALVERDIJK 18:30
  MONNICKENDAM + KATWOUDE   (ijsvereniging ) 18:30
  HOORN RISDAM 18:30
  OBDAM 19:00
  SCHELLINKHOUT 19:00
     
  Donderdag 28 September  
  DEN HELDER CENTRUM 8:15
  KREILEROORD CREILERWOUD 17:30
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
  APOLLO N.SCHARWOUDE 19:00
  KWADIJK 19:00
  SLOOTDORP 19:00
  WINKEL 19:00
     
  Vrijdag 29 September  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  WALDERVAART SCHAGEN 8:00
  V.V. OUDE SLUIS 18:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 30 September  
  AVENHORN 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  BERKHOUT 8:30
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  GROSTHUIZEN    9:00
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  SPIERDIJK 13:00
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SPORTVERENIGING WIERINGERWAARD 13:30
  OOSTWOUD 13:30
  WIJDE WORMER 14:00
  NIEUWE NIEDORP 14:00
  DE WEERE 14:30
Week    
40 Maandag 2 Oktober TIJD
 
  VESDO SCHAGERBRUG 18:00
  HOOGKARSPEL 18:30
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  ADVENDO LANGEDIJK 19:00
  LOP ZWAAG 19:00
     
  Dinsdag 3 Oktober  
  Lelystad Lichtbron 18:15
  DINDUA/DTS 19:00
  DOUBLE STAR HEILOO 18:30
  MIDDENMEER 18:30
  SVW HEERHUGOWAARD 18:45
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
     
  Woensdag 4 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM        18:30
  BLOKKER 18:30
  HSV SPORT HOORN NOORD 18:30
  WESTWOUD 18:30
  WIJDENES 19:00
  ZUIDERMEER 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Donderdag 5 Oktober  
  TRIANGEL WIERINGERWERF 18:30
  MEDEMBLIK 19:00
  LUTJEBROEK 19:00
     
  Vrijdag 6 Oktober  
  KRINGLOOP 8:00
  SCOUTING ANNA PAULOWNA 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPPERDOES VV 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
     
  Zaterdag 7 Oktober  
  HOLLANDIA HOORN 8:30
  BONTE KLAVER Noord Beemster 8:30
  DE GOORN 8:30
  TUITJENHORN 8:30
  DEN OEVER APOLLO 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  CONCORDIA OOSTZAAN 9:00
  MUGGENBURG SCHAGEN 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  MIDDELIE 12:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  URSEM BAVO 13:00
  ANDIJK 13:30
  ASV VENHUIZEN 13:30
  KOLK LUTJEWINKEL 13:45

 

Week    
41 Maandag 9 Oktober TIJD
  GEREF. GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  ZWAAGDIJK WEST 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
     
  Dinsdag 10 Oktober  
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  Lelystad JTL - Schoener  
  SPETTERS HEILOO 18:30
  DE BEETS HAYESCHOOL 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
     
  Woensdag 11 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  KEO DE RIJP 9:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  HOORN RISDAM 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  OBDAM 19:00
     
  Donderdag 12 Oktober  
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
  "T VELD 19:00
     
  Vrijdag 13 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  ILPENDAM 18:30
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 14 Oktober  
  OPMEER ZANG & JEUGD 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT  8:30
  AVENHORN 8:30
  WARMENHUIZEN VIOS 8:30
  BEP Z.O. BEEMSTER 9:00
  OKB ALKMAAR 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  BARSINGERHORN 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  KOLHORN 13:00
  ENIGENBURG 13:00
  EENSGEZINDHEID HEILOO 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  EXCELSIOR OOSTZAAN 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
42 Maandag 16 Oktober TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  LOP ZWAAG 19:00
  ZUID SCHARWOUDE 19:00
     
  Dinsdag 17 Oktober  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  PV ALTIJD VERDER ANNA PAULOWNA 18:30
  DINDUA/DTS 19:00
  OPEK H.H.WAARD 19:00
     
  Woensdag 18 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HSV SPORT HOORN NOORD 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  Oostvaarders lelystad - Noordersluis 18:30
  HENSBROEK 18:30
  BLOKKER 18:30
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  WESTWOUD 18:30
  WIJDENES 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Donderdag 19 Oktober  
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  KWADIJK 19:00
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
     
  Vrijdag 20 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  RAP A.PAULOWNA 18:00
  HAUWERT 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  WARDER TILLETJE Badhuisstraat 19:00
     
  Zaterdag 21 Oktober  
  DIRKSHORN 8:00
  SV BEEMSTER 8:30
  HOLLANDIA 8:30
  DE GOORN 8:30
  HOBREDE 8:30
  DEN OEVER JUDO VER. 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  KOEDIJK 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  OUDENDIJK 10:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN DRUMBAND 12:00
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  LANGEREISSCHOOL URSEM 13:00
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30

 

Week    
43 Maandag 23 Oktober TIJD
  GEREF. GEMEENTE Enkhuizen 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  BOOMTOPPERS HEERHUGOWAARD 19:00
     
  Dinsdag 24 Oktober  
  Lelystad United - Landerijen 18:15
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  OPEK H.H.WAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 25 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atol Oost 18:00
  HOORN RISDAM 18:30
  SPEELWEIDE KALVERDIJK 18:30
  MONNICKENDAM + KATWOUDE   (ijsvereniging ) 18:30
  OBDAM 19:00
  SCHELLINKHOUT 19:00
     
  Donderdag 26 Oktober  
  DEN HELDER CENTRUM 8:15
  KREILEROORD Creilerwoud 17:30
  SLOOTDORP 19:00
  WINKEL 19:00
  APOLLO N.SCHARWOUDE 19:00
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
     
  Vrijdag 27 Oktober  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  WALDERVAART SCHAGEN 8:00
  V.V. OUDE SLUIS 17:30
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  CON AMORE WAARLAND 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 28 Oktober  
  AVENHORN 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  BERKHOUT 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  SCHERMEREILAND ALKMAAR 9:00
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  GROSTHUIZEN 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  MUZIEKVERENIGING WIERINGERWAARD 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
44 Maandag 30 Oktober TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  LOP ZWAAG 18:45
  PAULUSSCH. HEILOO 19:00
     
  Dinsdag 31 Oktober  
  Lelystad Lichtbron 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  DINDUA/DTS 19:00
     
  Woensdag 01 November  
  KRINGLOOP 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  BLOKKER 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM        18:30
  WESTWOUD 18:30
  HSV SPORT HOORN NOORD 18:30
  WIJDENES 19:00
  ZUIDERMEER 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Donderdag 02 November  
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
     
  Vrijdag 03 November  
  KRINGLOOP 8:00
  SCOUTING ANNA PAULOWNA 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
  OPPERDOES VV 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
     
  Zaterdag 04 November  
  HOLLANDIA 8:30
  BONTE KLAVER NOORD BEEMSTER 8:30
  DE GOORN 8:30
  TUITJENHORN 8:30
  DEN OEVER APOLLO 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  MUGGENBURG SCHAGEN 9:00
  CONCORDIA OOSTZAAN 9:00
  PAULUSSCHOOL HEILOO 9:00
  CONCORDIA OOSTZAAN 9:00
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  WATERGANG 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  MIDDELIE 12:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  URSEM DYNAMO 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  KOLK LUTJEWINKEL 13:45

 

Week    
  Maandag 06 November TIJD
  VESDO SCHAGERBRUG 18:00
  ENKHUIZEN 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  ADVENDO LANGEDIJK 19:00
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
     
  Dinsdag 07 November  
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  DOUBLE STAR HEILOO 18:30
  PV ALTIJD VERDER 18:30
  SVW HEERHUGOWAARD 18:45
  Lelystad JTL - Schoener 18:55
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 08 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  HOORN RISDAM 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  OBDAM 19:00
     
  Donderdag 09 November  
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
  T VELD 19:00
     
  Vrijdag 10 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  ILPENDAM 18:30
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 11 November  
  SIJBEKARSPEL 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT 8:30
  AVENHORN 8:30
  WARMENHUIZEN VIOS 8:30
  OPMEER ZANG & JEUGD 8:30
  BEP Z.O. BEEMSTER 9:00
  OKB ALKMAAR 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  BARSINGERHORN 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  KOLHORN 13:00
  ENIGENBURG 13:00
  EENSGEZINDHEID HEILOO 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  EXCELSIOR OOSTZAAN 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
46 Maandag 13 November TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  ZWAAGDIJK WEST 18:30
  LOP ZWAAG 18:45
     
  Dinsdag 14 November  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  DE BEETS HAYESCHOOL 18:30
  SPETTERS HEILOO 18:30
  MIDDENMEER 18:30
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  DINDUA/DTS 19:00
     
  Woensdag 15 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  KEO DE RIJP 9:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  BLOKKER 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  WESTWOUD 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  Oostvaarders lelystad - Noordersluis 18:30
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
  WIJDENES 19:00
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Donderdag 16 November  
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
     
  Vrijdag 17 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  HAUWERT 18:00
  DOKEV ANNA PAULOWNA 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  WARDER TILLETJE Badhuisstraat 19:00
     
  Zaterdagmorgen 18 November  
  DIRKSHORN 8:00
  Middenbeemster 8:30
  HOLLANDIA HOORN 8:30
  DE GOORN 8:30
  HOBREDE 8:30
  DEN OEVER JUDO VER. 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  KOEDIJK 9:00
  ZATERDAG TUSSEN  
  OUDENDIJK 10:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN DRUMBAND 12:00
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  URSEM BAVO 13:00
  HARINGHUIZEN 13:30

 

47    
  Maandag 20 November TIJD
  ENKHUIZEN 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  ZUID SCHARWOUDE 19:00
     
  Dinsdag 21 November  
  Lelystad United - Landerijen 18:15
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  OPEK H.H.WAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 22 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atol Oost 18:00
  HOORN RISDAM 18:30
  MONNICKENDAM        18:30
  OBDAM 19:00
     
  Donderdag 23 November  
  DEN HELDER CENTRUM 8:15
  KREILEROORD CREILERWOUD 17:30
  APOLLO N.SCHARWOUDE 19:00
  SHOWBAND HOORN KERSENBOOGERD 19:00
  KWADIJK 19:00
  SLOOTDORP 19:00
     
  Vrijdag 24 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  WALDERVAART SCHAGEN 8:00
  V.V. OUDE SLUIS 18:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  CON AMORE WAARLAND 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 25 November  
  AVENHORN 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  BERKHOUT 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  SCHERMEREILAND ALK. 9:00
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  GROSTHUIZEN 9:00
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  SPORTVERENIGING WIERINGERWAARD 13:30
  WIJDE WORMER 14:00
  NIEUWE NIEDORP 14:00
  DE WEERE 14:30

 

Week    
48 Maandag 27 November TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  BOOMTOPPERT H.H.W. 19:00
  PAULUSSCH. HEILOO 19:00
  LOP ZWAAG 19:00
     
  Dinsdag 28 November  
  Lelystad Lichtbron 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  PV ALTIJD VERDER 18:30
  OPEK H.H.WAARD 19:00
  DINDUA/DTS ENKHUIZEN 19:00
     
  Woensdag 29 November  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  KEO DE RIJP 9:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  BLOKKER 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  WESTWOUD 18:30
  SPEELWEIDE KALVERDIJK 18:30
  HENSBROEK - Sleutel #140 mee 18:30
  MONNICKENDAM + KATWOUDE    18:30
  HSV SPORT 18:30
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
  SCHELLINKHOUT 19:00
     
  Donderdag 30 November  
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  WINKEL 19:00
     
  Vrijdag 01 December  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  SCOUTING ANNA PAULOWNA 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPPERDOES VV 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
     
  Zaterdag 02 December  
  HOLLANDIA 8:30
  TUITJENHORN 8:30
  BONTE KLAVER NOORD BEEMSTER 8:30
  DE GOORN 8:30
  DEN OEVER APOLLO 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  CONCORDIA OOSTZAAN 9:00
  MUGGENBURG SCHAGEN 9:00
  PAULUSSCHOOL HEILOO 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  MIDDELIE 12:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  LANGEREISSCHOOL URSEM 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  KOLK LUTJEWINKEL 13:45