Ophaalagenda

Bekijk hieronder wanneer Roele De Vries bij u in de buurt is.

  

   

49    
  Maandag 4 december TIJD
  VESDO SCHAGERBRUG 18:00
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  GEREF. GEMEENTE Enkhuizen 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  ADVENDO LANGEDIJK 19:00
     
  Dinsdag 5 december  
  SVW HEERHUGOWAARD 19:00
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN Vervalt Sinterklaas NIET
  DOUBLE STAR HEILOO Vervalt. Gaat naar → 6 Dec. NIET
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK - Vervalt Sinterklaas NIET
     
  Woensdag 6 december  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  DOUBLE STAR HEILOO i.p.v.v 5 december 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  HOORN RISDAM 18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES 19:00
  ZUIDERMEER 19:00
     
  Donderdag 7 december  
  SHOWBAND HOORN Kersenboogerd 19:00
     
  Vrijdag 8 december TIJD
  KRINGLOOP Langedijk 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  ILPENDAM 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 9 december  
  SIJBEKARSPEL 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT 8:30
  OPMEER ZANG & Jeugd 8:30
  AVENHORN 8:30
  WARMENHUIZEN VIOS 8:30
  OKB ALKMAAR 9:00
  BEP Z.O. BEEMSTER 9:00
  OPMEER JEUGD 8:30
  BROEK IN WATERLAND 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  BARSINGERHORN 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  KOLHORN 13:00
  ENIGENBURG 13:00
  EENSGEZINDHEID HEILOO 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  EXCELSIOR OOSTZAAN 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week  inzameling 11/12 vervalt wegens code rood  
50 Maandag 11 December  
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde  
  HOOGKARSPEL  
  ZWAAGDIJK WEST  
  LOP ZWAAG  
     
  Dinsdag 12 December  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  BEETS HAYESCHOOL 18:30
  DINDUA/DTS Enkhuizen 19:00
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  SPETTERS HEILOO 19:00
     
  Woensdag 13 December  
  KRINGLOOP langedijk 8:00
  Oostvaarders lelystad - Noordersluis 18:30
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  WESTWOUD 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  HENSBROEK - Sleutel #140 mee 18:30
  MONNICKENDAM         ( speeltuinvereniging ) 18:30
  BLOKKER 18:30
  HSV SPORT Hoorn Noord 18:30
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
     
  Donderdag 14 December  
  TRIANGEL Wieringerwerf 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  VELD 19:00
     
  Vrijdag 15 December  
  KRINGLOOP Langedijk 8:00
  HAUWERT 18:00
  PSVOV Anna.PAULOWNA 18:00
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  WARDER TILLETJE Badhuisstraat 19:00
     
  Zaterdag 16 December  
  DIRKSHORN 8:00
  SV BEEMSTER 8:30
  HOLLANDIA 8:30
  DE GOORN 8:30
  HOBREDE 8:30
  DEN OEVER JUDO VER. 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  KOEDIJK 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  OUDENDIJK 10:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN DRUMBAND 12:00
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  URSEM DYNAMO 13:00
  GROENEWEG SCHAGEN 13:30
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30

 

Week    
51 Maandag 18 December TIJD
  GEREF. GEMEENTE Enkhuizen Binnen Noord 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  ZUID SCHARWOUDE 19:00
  BOOMTOPPERT H.H.W. i.p.v. 25 December 19:00
     
  Dinsdag 19 December  
  Lelystad United - Landerijen 18:15
  PV ALTIJD VERDER Anna Paulowna 18:30
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  OPEK Heerhugowaard 19:00
  OPEK Heerhugowaard i.p.v. 26 December 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Woensdag 20 December  
  KRINGLOOP Langedijk 8:00
  KEO DE RIJP 9:00
  Lelystad 't Anker - Atol Oost 18:00
  HOORN RISDAM 18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES 19:00
     
  Donderdag 21 December  
  KREILEROORD KOREN 17:30
  Lelystad Lichtbron 18:15
  SHOWBAND HOORN 19:00
  KWADIJK 19:00
  Slootdorp 19:00
     
  Vrijdag 22 December  
  KRINGLOOP Langedijk 8:00
  WALDERVAART SCHAGEN 8:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  CON AMORE WAARLAND 19:00
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 23 December  
  AVENHORN 8:30
  OPMEER ZANG 8:30
  OPMEER JEUGD 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  BERKHOUT 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  SCHERMEREILAND ALK.  9:00
  GROSTHUIZEN    9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  ZATERDAG MIDDAG START
  ABBEKERK 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  Midwoud & Oostwoud 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
52 Maandag 25 December Tijd
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde Vervalt Vervalt
  HOOGKARSPEL Vervalt Vervalt
  BOOMTOPPERT H.H.W. naar 18 Dec  
  PAULUSSCH. HEILOO vervalt Vervalt
  LOP ZWAAG Vervalt Vervalt
     
  Dinsdag 26 December  
  DINDUA/DTS Vervalt Vervalt
  OPEK H.H.WAARD Naar 19 December  
  MIDDENMEER   vervalt   Kerst. Vervalt
     
     
  Woensdag 27 December  
  KRINGLOOP Langedijk 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  WESTWOUD 18:30
  SPEELWEIDE KALVERDIJK 18:30
  HENSBROEK 18:30
  BLOKKER 18:30
  HSV SPORT Hoorn Noord 18:30
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
  SCHELLINKHOUT 19:00
     
  Donderdag 28 December  
  DEN HELDER CENTRUM 8:15
  TRIANGEL Wieringerwerf 18:30
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  WINKEL 19:00
     
  Vrijdag 29 December  
  KRINGLOOP Langedijk 8:00
  V.V. OUDE SLUIS    18:00
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
  SEW NIBBIXWOUD    18:30
  OPPERDOES VV    18:30
  V.V. OUDE SLUIS    18:00
  OPA WOGNUM 18:30
     
  Zaterdag 30 December  
 
  HOLLANDIA 8:30
  ONDERDIJK JONGEREN i.p.v. 1-1-2018 8:30
  WERVERSHOOF HANDB. i.p.v. 1-1-2018 8:30
  DE GOORN 8:30
  DEN OEVER APOLLO 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP  9:00
     
  ZATERDAG MIDDAG  
  TENNISVER.KOEDIJK  13:00
  URSEM BAVO 13:00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK        13:30
  MUZIEKVERENIGING WIERINGERWAARD 13:30
  NIEUWE NIEDORP  14:00