Ophaalagenda

Bekijk hieronder wanneer Roele De Vries bij u in de buurt is.

   

   

Week    
32 Maandag 7 Augustus TIJD
  VESDO SCHAGERBRUG 18:00
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL Vervalt ivm Vakantie  
  ADVENDO LANGEDIJK 19:00
  LOP ZWAAG  19:00
     
  Dinsdag 8 Augustus  
  Lelystad Lichtbron 18:15
  SPETTERS HEILOO 18:30
  MIDDENMEER  18:30
  DE BEETS HAYESCHOOL 18:30
  OPEK HEERHUGOWAARD 19:00
  DINDUA/DTS 19:00
     
  Woensdag 9 Augustus  
  KRINGLOOP 8:00
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
  HOORN BINNENSTAD  18:30
  HENSBROEK 18:30
  BLOKKER 18:30
  WESTWOUD  18:30
  ZWAAGDIJK OOST  19:00
  MONNICKENDAM Vervalt ivm Vakantie  
     
  Donderdag 10 Augustus  
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  LUTJEBROEK  19:00
  MEDEMBLIK 19:00
  t VELD 19:00
     
  Vrijdag 11 Augustus  
  KRINGLOOP 8:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  SINT BOYS ST MAARTEN 18:30
  OPPERDOES VV  18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  ILPENDAM 18:30
     
  Zaterdag 12 Augustus  
  DE GOORN 8:30
  HOLLANDIA  8:30
  WARMENHUIZEN VIOS 8:30
  DEN OEVER APOLLO 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  OKB ALKMAAR 9:00
  BEP Z.O. BEEMSTER 9:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  BARSINGERHORN 13:00
  KOLHORN 13:00
  ENIGENBURG  13:00
  LANGEREISSCHOOL URSEM 13:00
  EENSGEZINDHEID HEILOO 13:00
  ASV VENHUIZEN  13:30
  ANDIJK 13:30
  EXCELSIOR OOSTZAAN 13:30

 

Week    
33 Maandag 14 Augustus TIJD
  GEREF. GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  ONDERDIJK JONGEREN 18:30
  WERVERSHOOF HANDB. 19:00
  ZWAAGDIJK WEST  18:30
     
  Dinsdag 15 Augustus  
  Lelystad JTL - Schoener 18:55
  GEREF.GEMEENTE ENKHUIZEN 18:30
  PV ALTIJD VERDER ANNA PAULOWNA 18:30
  HUSSEL GROOTEBROEK 19:00
  OPEK H.H.WAARD 19:00
     
  Woensdag 16 Augustus  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Lelystad 't Anker - Atolwijk West 18:00
  HOORN RISDAM 18:30
  OBDAM 19:00
  WIJDENES    19:00
  MONNICKENDAM VERVALT VAKANTIE  
     
  Donderdag 17 Augustus  
  HOORN KERSENBOOGERD 19:00
     
  Vrijdag 18 Augustus  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  RAP A.PAULOWNA 18:00
  OOSTHUIZEN 18:00
  VALKEN VENHUIZEN 18:30
  BOVENKARSPEL J.B. 18:30
  IRENE GROOTEBROEK 19:00
     
  Zaterdag 19 Augustus  
  DIRKSHORN 8:00
  MIDDENBEEMSTER 8:30
  AVENHORN 8:30
  OPMEER 8:30
  SIJBEKARSPEL 8:30
  TWISK 8:30
  BERKHOUT 8:30
  HOBREDE 8:30
  KOEDIJK 9:00
  SCHAGEN DRUMBAND 9:00
  ZATERDAG TUSSEN START
  AARTSWOUD 12:30
  OUDENDIJK vervalt ivm vakantie  
  ZATERDAG MIDDAG START
  SCHAGEN DRUMBAND 12:00
  SCHAGEN DRUMBAND 13:00
  ABBEKERK 13:00
  SCHAGEN VOGELVER. 13:00
  SPIERDIJK 13:00
  OOSTWOUD 13:30
  HARINGHUIZEN 13:30
  SCHAGEN GROENEWEG 13:30
  DE WEERE 14:30

 

Week    
34 Maandag 21 Augustus TIJD
  KSM ENKHUIZEN zuidzijde 18:30
  HOOGKARSPEL 18:30
  ZUID SCHARWOUDE    19:00
  LOP ZWAAG 19:00
     
  Dinsdag 22 Augustus  
  Lichtbron Lelystad - Horst en Zoom 18:15
  MIDDENMEER 18:30
  DINDUA/DTS ENKHUIZEN 19:00
  OPEK H.H.WAARD 19:00
     
  Woensdag 23 Augustus  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  Oostvaarders lelystad - Noordersluis 18:30
  HOORN GROTE WAAL 18:30
  WESTWOUD  18:30
  HOORN BINNENSTAD 18:30
  BLOKKER 18:30
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM        18:30
  HSV SPORT 18:30
  ZWAAGDIJK OOST 19:00
  HENSBROEK 18:30
  MONNICKENDAM vervalt vakantie         
  HOORN NOORD HSV SPORT 18:30
     
     
  Donderdag 24 Augustus  
  DEN HELDER CENTRUM 8:15
  TRIANGEL W.WERF 18:30
  KWADIJK 19:00
  LUTJEBROEK 19:00
  MEDEMBLIK 19:00
     
  Vrijdag 25 Augustus  
  KRINGLOOP LANGEDIJK 8:00
  V.V. OUDE SLUIS 18:00
  HAUWERT 18:00
  SEW NIBBIXWOUD 18:30
  OPA WOGNUM 18:30
  OPPERDOES IJSCLUB 18:30
  WARDER TILLETJE Badhuisstraat 19:00
  CON AMORE WAARLAND 19:00
     
  Zaterdag 26 Augustus  
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  SCHERMEREILAND ALKMAAR Vervalt vakantie  
  HOLLANDIA 8:30
  MUZIEKVER. CALLANTSOOG 8:30
  DE GOORN 8:30
  DEN OEVER JUDO VER. 8:45
  HIPPOLYTUSHOEF 8:45
  HEILOO SHOWBAND 9:00
  NIEUWE NIEDORP 9:00
  SCHERMEREILAND ALKMAAR 9:00
  ZATERDAG MIDDAG START
  TENNISVER.KOEDIJK 13:00
  URSEM BAVO 13:00
  WIERINGERWAARD 13.00
  ASV VENHUIZEN 13:30
  ANDIJK 13:30
  NIEUWE NIEDORP 14:00